15 Haziran 2024 Cumartesi | 24. Hafta
    İş Arayan Kayıt       İş Veren Kayıt
 

Kullanım Şartları

Genel Koşullar

Bu Web Sitesi, Batı Akdeniz Ekonomisin Geliştirme Vakfı'na aittir. Bu bölüm BAGEV Kariyer 'in genel kullanım şartlarını, genel ve kanuni sorumluluklarını içermektedir. Sistemi kullanmadan önce aşağıda yazılanları dikkatli bir şekilde okuyunuz.

BAGEV Kariyer bu sayfada belirtilen genel koşulları dilediği zaman kısmen veya tamamen değiştirme, durdurma veya iptal etme hakkını tamamen kendinde saklı tutmaktadır. En güncel Kullanım Koşulları'nı gözden geçirmek amacı ile bu Site'yi belirli aralıklarla ziyaret etmenizi önermekteyiz.

İşbu Kullanım Koşulları Web Sitesi'ni kullandığınız, Web Sitesi'ne erişim yaptığınız yahut herhangi bir BAGEV Kariyer Hizmetinden yararlandığınız hallerde tarafınızca kabul edilmiş olarak addedilecektir. Eğer aşağıda belirtilen Şartları kabul etmiyorsanız, Web Sayfasını ve/veya BAGEV Kariyer Hizmetlerini kullanmayınız.

Kullanım

Bu site herkese açıktır ve bireysel kullanıcılar için verilen hizmetler aksi belirtilmediği takdirde ücretsizdir.

BAGEV Kariyer aşağıdaki durumlarda sayfanın kullanımını engelleyebilir ve ilgili kişi ya da kişiler hakkında her türlü kanuni işlem yapma hakkını saklı tutar.

Yanlış, düzensiz, eksik ve yanıltıcı genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadelerin, bilgilerin ve uygun olmayan fotoğraf içeren özgeçmişin siteye kaydedilmesi halinde,
Özgeçmiş dışı bilgilerin; özel veya genel duyuruların, reklam amaçlı firma bilgilerinin ve üyelik satış formasyonlarının ilave edilmesi halinde,
Diğer bir şahıs tarafından ilan edilen bilgilerin silinmesi veya değiştirilmesi halinde,
Sistemde yer alan her türlü içeriğin kısmen veya tamamen kopyalanarak farklı amaçlarla kullanılması veya kullanılmaya çalışılması durumunda,
Sitenin genel güvenliğini tehdit edecek, kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek yazılımların yapılması, yapılmaya çalışılması durumunda,
Herhangi bir yöntemle sitenin çalışmasını engellemek veya zarar verilmesi durumunda.
BAGEV Kariyer'in Sorumlulukları

BAGEV Kariyer, web sayfasında yer verdiği firma ve aday bilgilerinin içeriğinden ve doğruluğundan sorumlu tutulamaz. Web sayfasında yer alan bilgilerle ilgili risk kullanıcılara aittir. Özgeçmişini sitede bulunduran kullanıcı; özgeçmişinde bulunan her türlü bilgi ve içerikten doğrudan kendi sorumludur. Aday bu bilgileri kendi oluşturduğunu ve her türlü bilginin doğru olduğunu kabul etmektedir

BAGEV Kariyer bir işveren değildir; sitede yer alan özgeçmişler BAGEV Kariyer'in sorumluluğu altında yer almaz. Firmalar ve adaylar arasında oluşan her türlü ilişkiden taraflar kendileri sorumludur.

BAGEV Kariyer sitenin çalışması amacıyla kullandığı yazılımlarla ilgili sorumluluk almamaktadır. Sitede yer alan herhangi bir yazılım sebebi ile kullandığınız yazılım ve donanım unsurlarına herhangi bir zarar gelmesinden dolayı BAGEV Kariyer'e bu konu ile ilgili bir sorumluluk yüklenemez. Bu sitede bulunan internet bağlantıları (linkler) ile ilgili her türlü risk kullanıcıya aittir.

BAGEV Kariyer özgeçmişinize bağlı olan bütün bilgileri kendi pazarlama faaliyetleri ile ilgili olarak kullanma hakkına sahiptir.

BAGEV Kariyer'i tercih ederek göstermiş olduğunuz ilgi ve güven için teşekkür ederiz.

©2012 by Copyright 2012 BAGEV (Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı)
İŞKUR ANTALYA İL MÜDÜRLÜĞÜ ADRES: Gürsu Mahallesi 337. Sokak No:44 Antalya TELEFON: 0242 229 40 22
Kullanım Şartları | Gizlilik Hakları
Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı Özel İstihdam Bürosu Türkiye İş Kurumu'nun 10.08.2018 tarih ve 13433 sayılı karar uyarınca faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. İzin belgesi Çalışma ve İş Kurumu Antalya İl Müdürlüğü'nce düzenlenmiştir.