15 Haziran 2024 Cumartesi | 24. Hafta
    İş Arayan Kayıt       İş Veren Kayıt
 

Gizlilik Hakları

Aday Gizliliği Prensibi

BAGEV Kariyer bir insan kaynakları sitesi olarak sistemine kayıtlı üyelerinin bilgilerini, güvenlik ve gizlilik prensipleri doğrultusunda tutar. Aday gizliliği prensibi temel alan BAGEV Kariyer bölgenin en etkin ve güvenilir insan kaynakları sitesidir. BAGEV Kariyer Veritabanı adayların özgeçmişlerinden oluşmaktadır.

Aday ve Üye Firmalar İçin

Özgeçmiş formu doldurularak oluşturulan aday bilgileri (iletişim numaraları, e-posta adresi vb) Özgeçmişiniz aktif durumda ise BAGEV Kariyer'e üye olan seçkin kuruluşlar ile paylaşılmaktadır. Eğer işverenlerin özgeçmişinizi görmesini istemiyorsanız ve sadece sizin seçtiğiniz ilanlara başvuru yapmak istiyorsanız, yapmanız gereken iş arama durumunuzu "Pasif" hale getirmenizdir.

Sistemde kayıtlı bütün üye firmaların özgeçmişinizi görüntüleyebilmesi için iş arama durumunuzu ‘Aktif' hale getirmelisiniz.

"Ambargo Koyduğum Firmalar" listesine atadığınız üye firmalar özgeçmişinizi görüntüleyemezler. Dolayısıyla sadece ilanına başvuru yaptığınız firma tarafından Özgeçmişiniz incelenecektir.

BAGEV Kariyer sisteminde kayıtlı profilinizi ve özgeçmişinizi her an düzeltebilir, güncelleyebilirsiniz.

Sistemimize üye olan fakat arzu edilen gizlilik prensiplerine uymayan kişi veya kuruluşların bu prensibi zedelemelerinden dolayı firmamız sorumlu tutulamaz. Bu tür bir durumla karşılaştığınız takdirde özgeçmişinizi istediğiniz zaman veri tabanından silebilirsiniz.

BAGEV Kariyer sisteminden yararlanma hakkı üçüncü kişilere devredilemez. Kullanıcı adı ve şifre bilgilerinin gizliliği üyelerin sorumluluğundadır, üçüncü kişi ya da kuruluşlar ile paylaşılamaz

BAGEV Kariyer'deki tüm işlemlerinizi tamamladıktan sonra "Çıkış" butonunu tıklayarak sistemden güvenle ayrılabilirsiniz. Üyeliğinizle ilgili olumsuz bir durumla karşılaşırsanız, aday gizliliği ilkemiz doğrultusunda BAGEV Kariyer iletişim modülünden bize ulaşmalısınız.

BAGEV Kariyer'e duyduğunuz güven için çok teşekkür ederiz.

 

©2012 by Copyright 2012 BAGEV (Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı)
İŞKUR ANTALYA İL MÜDÜRLÜĞÜ ADRES: Gürsu Mahallesi 337. Sokak No:44 Antalya TELEFON: 0242 229 40 22
Kullanım Şartları | Gizlilik Hakları
Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı Özel İstihdam Bürosu Türkiye İş Kurumu'nun 10.08.2018 tarih ve 13433 sayılı karar uyarınca faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. İzin belgesi Çalışma ve İş Kurumu Antalya İl Müdürlüğü'nce düzenlenmiştir.